Wyciągaj z sieci więcej!

500Mbps

1Gbps

590 zł

790 zł

miesięcznie

miesięcznie

Skontaktujemy się z Tobą

do 24 godzin od zgłoszenia!

download/upload

download/upload

Wirtualna Centrala

do 25 stanowisk

Zamów, a otrzymasz w cenie:

1h technicznego wsparcia IT ze strony S-NET miesięcznie

Pakiet hostingowyCloud Hosting Premium

Promocja obowiązuje tylko przy umowach zawartych na conajmniej 24 miesiące.

Internet biznesowy w S-NET to:

Gwarantowane parametry

Jedna z największych sieci w Krakowie

Własna sieć ogólnopolska

Jedyny operator

z własnymi służbami technicznymi 24/7

Całodobowe wsparcie techniczne

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Światłowód w każdej krakowskiej firmie?

Według ostatnio opublikowanego raportu Telko Trendy 2016, jeszcze nie każda krakowska firma dysponuje szybkim światłowodowym łączem internetowym. Co ciekawe, tylko około 40% mikro i małych firm posiada taki dostęp. Oznacza to, że aż 60% nie korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Dlaczego tak się dzieje?

Prawdopodobnie większość z tych firm nie doceniło jeszcze korzyści z użytkowania nowych technologii. Wiele biznesów zrozumiało już potrzebę posiadania własnego serwisu internetowego, sporo z nich ma już swoje profile w serwisach społecznościowych – jednak bardzo często najprostsze potrzeby zostają pominięte.

Niewiele firm przeprowadza kalkulacje ryzyka związane z niedostępnością łącza internetowego w biurze i wynikającym z tego przestojem w pracy. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku konieczności nagłej zmiany parametrów usługi, czy też dobrania usług dodatkowych.

Zamiast Operatora – Partner?

W S-NET zmieniliśmy podejście do sprzedaży usług. Po pierwsze, nie chcemy być kolejnym operatorem telekomunikacyjny dla naszego Klienta - chcielibyśmy zostać jego partnerem. Zaczynając współpracę od poznania jego potrzeb, a następnie oferując rozwiązania, które najbardziej owym potrzebom odpowiadają.

Jako dostawca zintegrowanych rozwiązań IT, oferujemy naszym Klientom nie tylko usługi telekomunikacyjne, ale również pakiety hostingowe, wdrożenia zaawansowanych systemów teleinformatycznych, dostawy sprzętu oraz opiekę nad firmowymi zasobami. Dzięki współpracy z S-NET biznes uzyskuje dostęp do wsparcia w niemal każdej dziedzinie związanej z zastosowaniem IT.

Lokalny, a jednak ogólnopolski dostawca

S-NET, to firma wywodząca się z Krakowa, założona w 2009 roku. Od tego czasu udało nam się zbudować w Krakowie sieć światłowodową, obejmującą zasięgiem całe miasto. W kolejnych latach uruchomiliśmy węzły dostępowe w Katowicach, Łodzi oraz Warszawie. Dzisiaj sieć S-NET stała się ogólnopolska, posiadamy również własne międzymiastowe kable światłowodowe.

Już teraz możemy pochwalić się dużymi wdrożeniami ogólnopolskiej sieci transmisji danych dla Klientów korporacyjnych, jak również zintegrowanymi projektami usług telekomunikacyjnych, centrum danych oraz Cloud computingu.

Nasza główna siedziba nadal mieści się w Krakowie i stąd właśnie zarządzamy całą infrastrukturą S-NET. Oznacza to, że dla naszych krakowskich Klientów zawsze jesteśmy na miejscu - zarówno w zakresie sił sprzedażowych, inżynierskich jak również Zarządu firmy

Światłowód na próbę?
Wszystkich przedsiębiorców, którzy jeszcze nie spotkali się z korzyściami związanymi z nowoczesną siecią światłowodową oraz usługami możliwymi do uruchomienia dzięki niej, zapraszamy do sprawdzenia usług S-NET. W ramach programu „na próbę”, w wybranych lokalizacjach na terenie Krakowa, umożliwiamy bezpłatną weryfikację działania usług S-NET. Zachęcamy również do skorzystania z darmowych konsultacji naszych inżynierów w zakresie potrzeb firmy.

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Oferta jest skierowana tylko do Klienta biznesowego.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Oferta jest skierowana tylko do Klienta biznesowego. Wszystkie podane ceny są cenami netto.


* Bezpłatny pakiet usług głosowych dostępny jest dla nowych Klientów usługi dostępu do Internetu S-Biznes lub ENET.


** Niniejszym na podstawie art. 23 ustawy z dnia 23 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016, Nr 922 z dnia 28 czerwca 2016 r., tekst jednolity) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w powyższym formularzu (tj.: NIP, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej) przez S-NET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 114, 30-133 Kraków, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie – XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000339576, NIP: 6772334247, REGON: 121051558, w celu przedstawienia i realizacji oferty handlowej.


Zostałem poinformowany o prawie wglądu w przekazane przeze mnie dane oraz o możliwości ich modyfikacji a także wniesienia sprzeciwu odnośnie dalszego ich przetwarzania.


Administratorem danych osobowych jest S-NET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 114, 30-133 Kraków, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie – XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000339576, NIP: 6772334247, REGON: 121051558.

Copyright © 2018 S-NET Wszelkie prawa zastrzeżone

Stworzone przez: